Nedeľa je vhodná na pohybové a relaxačné aktivity, takže aj v nedeľu 18.6.2017 som sa spolu s mojimi priateľmi vybral na 6. pochod priateľov lesnej železnice Trenčín - Selec, resp. v tomto prípade to nebol iba pochod, ale aj cyklotúra.

Už niekoľko mesiacov pre uskutočnením tejto akcie som sa nemohol dočkať na podrobnejšie informácie a nakoniec som samozrejme veľmi rád, že sa táto akcia uskutočnila. A kedže som veľký fanúšik tejto úzkorozchodnej železničky, tak ako obvykle tak aj tento 6. ročník som navštívil a pokúsil sa nejak zaznamenať. Podarilo sa mi vytvoriť video, ale z dôvodu prehľadnejšej histórie som napísal tento krátky článok.

Samozrejme písať sa dá mnoho textu, ale obraz z tejto akcie Vám povie omnoho viacej. Preto si pozrite nasledujúce video, ktoré o tejto akcii prezradí oveľa viacej.

 

A ak sa ti uvedené video páčilo, tak sa prosím prihlás na odber môjho YouTube kanála aby si dostával aj ďalšie moje videá. Klikni na nasledujúci link a na červené tlačidlo "Prihlásiť sa na odber":

https://www.youtube.com/user/JOKOJUCE

Ďakujem Vám za každého nového odberateľa môjho YouTube kanála ;)

 

Pre tých, ktorých zaujíma samotný záznam trasy z aplikácie STRAVA pozrite na nasledujúci link: https://www.strava.com/activities/1042416901 

 

Ako obvykle sa chcem poďakovať usporiadateľom tejto akcie za možnosť zúčastniť sa, stretnúť sa s priateľmi a samozrejme pripomenúť si kúsok našej regionálnej histórie.

Dúfam, že o rok sa spolu s Vami stretneme na 7. ročníku vo väčšom počte ;)


Komentáre vytvorené pomocou CComment' target='_blank'>CComment

Reklamný banner

Podporte túto stránku

Kliknutím na tlačidlo "Donate" môžete prispieť na chod tejto stránky a na skvalitnenie jej obsahu.

Kto je on-line

Práve tu je 62 návštevníkov a žiadni členovia on-line

TOPlist

Osobná meteorologická stanica (PWS)

Weather Underground PWS ITRENNRE2