Stránka JUCE.sk bola založená a vytvorená už v roku 2007 ako osobná stánka pre moje osobné potreby a neskôr aj ako stránka pre určitú skupinu ľudí, ktorá sa vzdelávala na vysokej škole. V tom čase som sa stránke uverejňoval rôzne informácie, ktoré sa rozdeľovali do týchto kategórií:
- zábava,
- mobily,
- elektronika,
- počítače.

Ďalej pribudla spomenutá sekcia škola a neskôr pri prechode z CMS Typo3 na CMS Joomla! 1.x pribudli kategórie: 
- zaujímavosti,
- auto-moto,
- zdravie.

Od roku 2014 sa táto stránka zaoberá najmä mojimi záľubami a rôznymi vecami, s ktorými som sa stretol a rád by som sa o ne podelil aj s inými ľuďmi. To samorrejme súhlasí aj s tým, čím sa stránka zaoberala aj do roku 2014, ale z dôvodu nedostatku času som vypustil kategórie o zábave a o zaujímavostiach. Taktiež bola vypustená sekcia o škole, keďže vysokú školu som už úspešne ukončil a nebol žiaden ďalší dôvod na rozvíjanie tejto aj tak verejne neprístupnej sekcie. 

Preto teraz na stránke JUCE.sk nájdete hlavne články z rôznych technických oblastí, samozrejme najmä z tých, v ktorých sa trochu orientujem alebo mám s nimi niečo viacej dočinenia :)

Zároveň sa vopred ospravedlňujem za nepresné alebo chýbajúce informácie. Ak také informácie nájdete, tak ma neváhajte kontaktovať na adrese juce zav juce bodka sk

Dúfam, že informácie uvedené na tejto stránke budú pre Vás užitočné a hlavne Vám budú nápomocné.

Príjemné čítanie prajem :) 

Komentáre vytvorené pomocou CComment' target='_blank'>CComment

Reklamný banner

Podporte túto stránku

Kliknutím na tlačidlo "Donate" môžete prispieť na chod tejto stránky a na skvalitnenie jej obsahu.

Kto je on-line

Práve tu je 104 návštevníkov a žiadni členovia on-line

TOPlist

Osobná meteorologická stanica (PWS)

Weather Underground PWS ITRENNRE2