Všeobecne o PC

Sekcia obsahujúca informácie, ktoré sa týkajú všeobecne o počítačoch a nebolo by vhodné ich zaradiť do niektorej z príslušných kategórií.

Už niekoľko rokov dozadu som sa zaujímal o malý a hlavne úsporný počítač do domácnosti, ktorý by bol zapnutý pravdepodobne 24 hodín (z praktického hľadiska, nie ekonomického) a vedeli by ho ovládať hlavne všetci členovia našej domácnosti, čo bola veľmi ťažko splniteľná podmienka. Počítač mal slúžiť hlavne pre prezeranie počasia, rôznych významných udalostí v kalendári a neskôr aj na prezeranie videí z kamerového systému. Niečo takéto sa mi podarilo poskladať dohromady. Viacej info v článku.

Mnoho ľudí či už na internetových diskusných fórach alebo ľudí z môjho okolia sa neustále bránia používaniu Windows 8 / 8.1 z dôvodu, že mu chýba klasické staré dobré Štart menu. Ja ako jeden z používateľov Windows 8.1 som si na nové rozhranie Štart screen (dávnejšie nazývané Metro) v pohode zvykol. Stačilo sa naučiť niekoľko jednoduchých trikov ako takýto zmenený OS používať.

Reklamný banner

Podporte túto stránku

Kliknutím na tlačidlo "Donate" môžete prispieť na chod tejto stránky a na skvalitnenie jej obsahu.

Kto je on-line

Práve tu je 73 návštevníkov a žiadni členovia on-line

TOPlist

Osobná meteorologická stanica (PWS)

Weather Underground PWS ITRENNRE2