Počítače

Hardvér, Softvér, WEB stránky, Sieťová technika, Všeobecne o PC

Počítače

V sekcii o počítačoch nájdeš tipy a triky ohľadom veľmi širokého spektra, ktoré sa točí okolo počítačov (PC), čiže hardvér (HW) t.j. vylepšenia ohľadom chladenia PC, osvetlenie PC a pod. a softvér (SW) t.j. programy, web stránky a pod.

Tráviš veľmi veľa času za PC v pracovni? Máš plávajúcu podlahu, ktorá sa neustálym prechádzaním so stoličkou na kolieskach poškodzuje? Alebo máš nevhodný koberec, po ktorom sa nedá poriadne posúvať so stoličkou na kolieskach? Nechceš kupovať drahé špeciálne podložky na to určené? Ak si presne tento prípad, tak si pozri lacnejšie riešenie v tomto článku.

Áno, dá sa to urobiť. Vygúglil som si o tom článok, viď. : http://www.nextofwindows.com/how-to-extend-task-bar-across-multiple-monitors-in-windows-7/

Avšak po pár dní používania na Windows 7 Home Premium x64 som program odinštaloval, pretože mi začal blbnúť a nebolo možné normálne Windows používať. Stávalo sa, že sa mi na jednej z obrazoviek nezobrazila ponuka Štart alebo som si nemohol prepnúť spustený program na spodnej lište, pretože sa tam nezobrazoval. Takže hľadám iný program.

Reklamný banner

Podporte túto stránku

Kliknutím na tlačidlo "Donate" môžete prispieť na chod tejto stránky a na skvalitnenie jej obsahu.

Kto je on-line

Práve tu je 183 návštevníkov a žiadni členovia on-line

TOPlist

Osobná meteorologická stanica (PWS)

Weather Underground PWS ITRENNRE2